KOMINKI

Bogata oferta kominków z najtrwalszych materiałów - salon w Poznaniu

Zajmujemy się produkcją kominków z granitu, marmuru i piaskowca o różnych grubościach i kształtach. Jeśli szukasz eleganckiej i trwałej obudowy kominka i zamieszkujesz w Poznaniu, Środzie Wlkp, Swarzędzu lub w innym mieście Wielkopolsce to dobrze trafiłeś.

Rozumiemy, że kominek to przede wszystkim uzupełnienie architektury pomieszczenia, dlatego dostosowujemy wygląd naszych kominków do dowolnego projektu, uwzględniając charakter danego miejsca.

Co istotne zastosowanie obudowy z kamienia nie przytłoczy danego pomieszczenia, ponieważ kamień o odpowiedniej fakturze i kolorystyce sprawi, że wkomponuje się on w charakter wykończenia pomieszczenia podkreślając jego wyjątkowość.

Proste w utrzymaniu czystości i trwałe kominki od producenta z Poznania

Wykonujemy kominki tradycyjne oraz nowoczesne do każdego rodzaju wnętrz. Niezależnie od wielkości pomieszczenia kominek będzie prezentował się okazale. Zamontowanie kominka zwiększa komfort przebywania w danym pomieszczeniu i wpływa na jego klimat. Odpowiednio zamontowany kominek i zabezpieczony obudową z kamienia zwiększa bezpieczeństwo i komfort. Kamień pozwala cieszyć się kominkiem bez obawy, że iskry, czy rozżarzony węgiel zabrudzi lub uszkodzi podłogę, czy ścianę.

Eleganckie i trwałe obudowy kominkowe z kamienia

Naszą główną specjalnością jest wykonywanie obudowy kominkowej z kamienia. Kamień w obudowie jest wykorzystywany głównie ze względów praktycznych. Jest to materiał niepalny, który nie wpływa na rozprzestrzenianie ognia. Pod wpływem ciepła kamień nie zmienia swojej struktury, właściwości i koloru. Dzięki dużej twardości i małej sprężystości jest odporny na zarysowania, pęknięcia i inne uszkodzenia.

Kamień nie tylko wzbogaca walory wizualne kominka, ale wpływa także na wystrój pomieszczenia, uzupełniając go i podkreślając jego elegancje. Jednocześnie kamień pięknie się starzeje - spatynowany nabiera nowych walorów estetycznych. Dzięki niepowtarzalnej fakturze kamienia i znajdującego się na nim wizerunku żył, każdy kominek będzie wyglądał oryginalnie. Wykonana z tego materiału obudowa jest unikalna, dzięki czemu wnętrze zyska wyjątkowy klimat.

NASZE LOKALIZACJE

SZYBKI KONTAKT 691 434 766 605 338 917 601 873 252

SIEKIERKI WIELKIE

Ul. Poznańska 45

KÓRNIK

Ul. Października 20

ŚRODA WLKP.

Ul. Daszyńskiego (przy cmentarzu)